Остеопороз


Що таке остеопороз?
Остеопороз є одним з найбільш часто зустрічаються кісткових захворювань. Останнім часом до цього захворювання приділяється підвищена увага, і наявність хворих серед населення різних розвинених країн свідчить про те, що тут ми маємо справу з однією з найбільш серйозних хвороб нашого століття, пов’язаних з розвитком цивілізації.
При остеопорозі зменшується щільність кісткової речовини. Серйозність остеопорозу полягає в тому, що при цьому захворюванні часто трапляються переломи, причому саме внаслідок погіршення якості кісткової речовини і зменшення його механічної міцності. Кость може зламатися і у здорової людини, але лише при досить сильному ударі. У хворих на остеопороз переломи трапляються при незначних навантаженнях на кістки.
Найбільш частим типом переломів при остеопорозі є переломи тазостегнового суглоба, передпліччя і хребта. Смертність при таких травмах в перші три місяці становить 15-20%. З тих, що вижили приречені на тривале перебування в лікарні ще 15-20%.
Причини виникнення остеопорозу:
малорухливий спосіб життя і харчування бідне кальцієм;
перенесена в дитинстві операція з видалення придатків;
ендокринні захворювання;
тривалий прийом глюкокортикоїдів, антиконвульсантів, гормонів щитовидної залози, гепарину, антацидних препаратів;
клімакс.
Як проявляється остеопороз.
Остеопороз може проявлятися болями в хребті і грудній клітці. Найчастіше остеопороз починається з перелому. При посткліматіческом остеопорозі (він виникає через кілька років після клімаксу) це найчастіше переломи хребців і кісток передпліччя.
ЯК попередити виникнення остеопорозу
1. Для формування і підтримки кісткової тканини виключно важливий фактор – фізична активність. Прогулянки на лижах, ходьба, нехитрі вправи ранкової гімнастики. Особливо для жінок (і чоловіків!) Після настання клімаксу. Пам’ятайте: недолік фізичної активності прискорює втрату кісткової тканини.
2. Збалансована дієта і різноманітне харчування. Дотримання дієти відіграє свою додаткову роль. Не вживати солодку газовану воду і значні дози алкоголю. Літнім людям краще зупинити вибір на рослинній їжі: в молочній багато жиру і холестерину, багато її їсти не рекомендують, якщо мати на увазі прогресування атеросклерозу.
3.Табак і надмірне вживання алкоголю заважають засвоєнню організмом кальцію. У кращий жінки, до речі, на кілька років раніше настає клімакс і протікає значно важче. Куріння прискорює розвиток остеопорозу в постклимактерическом періоді.
4. З раннього дитинства необхідно піклуватися про формування кісткової тканини. У зрілому віці неможливо компенсувати дефіцит білків, молочних продуктів, овочів і фруктів.
Лікування і біокорекція при остеопорозі.
Лікування хворих на остеопороз комплексне, спрямоване на усунення причини захворювання і механізми його розвитку. Симптоматичне лікування спрямоване на зменшення болю, підвищення рухливості. Це лікувальна фізкультура, фізіолікування, призначення знеболюючих, протизапальних і ряду інших препаратів. А також необхідна тривала біокорекція хондропротектівнимі препаратами.

Відновлення кісткових і хрящових клітин вимагає багато часу і пластичного матеріалу, який клітинам необхідно напрацювати. Процес регенерації вимагає, як кажуть лікарі «замісної терапії» хондропротекторні засобами. Але всі відомі повноцінні Хондропротекторні засоби діють тільки при внутрішньом’язовому введенні. Тільки в ХОНДРОМАРІНЕ всі необхідні молекулярні напівфабрикати, які допомагають кістковим і хрящовим клітинам, доставляються через шлунково-кишковий тракт і забезпечують ефективну регенерацію. Дія ХОНДРОМАРІНА специфічне і передбачає накопичення в хрящовій і кістковій тканині.

Биокоррекция ХОНДРОМАРІНОМ не виключає традиційного лікування захворювань опорно-рухового апарату і поєднується з медикаментозною терапією.

Людям, чиє життя пов’язане з підвищеною руховою навантаженням, рекомендується профілактичний прийом ХОНДРОМАРІНА.
Біокорекція ХОНДРОМАРІНОМ також можна рекомендувати при ревматоїдному артриті, остеоартрозах, артритах і остеохондрозі. У кожному випадку підбирається індивідуальна схема біокорекції, в залежності від супутніх захворювань, вихідного стану і віку.

Залежно від конкретної патології ХОНДРОМАРІН чергується з іншими препаратами: Діенай, МІДІВІРІН, ВЕНОМАКС, НЕЙРОСТІМ, КЛІАСОРБ. Після 1-2 курсів ХОНДРОМАРІНА, можна рекомендувати ХОНДРОМАРІН Криптос.
ХОНДРОМАРІН Криптос рекомендується як додаткове джерело хондропротекторов, кальцію і фосфору для профілактики вікових змін опорно-рухового апарату.
Діенай – базовий продукт лінійки парафармацевтиков, створений для корекції порушення обміну нуклеїнових кислот.

МІДІВІРІН – має комплексну багатоаспектним дією на організм. Підсилює противірусну стійкість організму.

ВЕНОМАКС – профілактика і біокорекція серцево-судинної системи. Має протизапальну дію на судини.

НЕЙРОСТІМ – профілактика і біокорекція порушень функцій центральної і периферичної нервової системи.
СУПЕРКАЛЬЦІЙ – джерело мінералів і вітаміну Д3. Попередження зниження щільності кісткової тканини, прискорення процесів оновлення і відновлення кісткової тканини при порушенні її структури.
КЛІАСОРБ – джерело макро- і мікроелементів.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.