Агерон

Агерон – відноситься до групи біологічно активних добавок – парафармацевтиков. Область застосування: геропротекція – попередження передчасного старіння, профілактика вікових змін.

Показання до застосування: Агерон повинен застосовуватися там, де вікові зміни визначаються як хвороба, як допоміжний засіб, на тлі базового лікування при наступних станах:

порушення обміну речовин (гіперхолестерінемія, метаболічний синдром та ін.)
атеросклероз судин
хронічні запальні процеси, в тому числі аутоімунні
виражені вікові зміни (артрози, остеопороз, зниження когнітивних функцій головного мозку та ін.)
порушення гормонального статусу
в період відновлення після травм, операцій, дій несприятливих впливів навколишнього середовища.
Спосіб застосування та дози: Всередину за 30-40 хвилин до їди по 1 капсули 3рази в день. Повну дозу досягати поступово: починаючи з 1 капсули 1 раз в день, додаючи по 1 капсулі кожні 3 дні, доводячи при хорошому самопочутті до повної дозування. Курс – 21 день. Після перерви в 10-14 днів можливе повторення курсу.
Склад: «Діенай-С», фрагментована ДНК лососевих риб, «Екстракт коренів левзеї сафлоровидной», «Екстракт коренів шоломниці байкальської», «Екстракт плодів дерези звичайної».
Фрагментована ДНК лососевих риб – джерело олігонуклеотидів – коротких ланцюжків нуклеїнових кислот, необхідних для синтезу власних нуклеїнових кислот, білків і ферментів в клітинах нашого організму.
Сприяють відновленню структури тканин і забезпечують повноцінну функціональну активність органів і систем: перш за все бар’єрних органів (слизових оболонок і печінки), червоного кісткового мозку та імунної системи. Сприяють нормалізації обміну речовин, стихання запальних і аутоімунних процесів.

Екстракт коренів левзеї сафлоровидной. У народній медицині Льовзея відома під назвою «маралів корінь» і славиться як джерело молодості, бадьорості і сили духу. Вона наповнює тіло легкістю, а розум ясністю.
Діючі речовини екдистерон і екдастероіди, виділені з левзеї в 60-х роках минулого століття, мають анаболитическую, адаптогенною і «омолоджуючий» властивостями. Дослідження вчених показали, що під впливом екдистерон поліпшується склад крові: зростає кількість лейкоцитів і еритроцитів, підвищується вміст гемоглобіну.
Значно поліпшується стан судинного русла: відбувається оздоровлення судинних стінок, нормалізується еластичність і прохідність артерій і капілярів. Біологічно активні речовини левзею при їх регулярному використанні вирішують завдання підтримки здоров’я (в тому числі і репродуктивного), а також профілактики захворювань судин, серця, нервової системи (ноотропні ефект) і онкологічних захворювань.

Екстракт коренів шоломниці байкальської містить 17 біофлавоноїдів, в тому числі унікальних, так як Шоломниця виростає тільки в басейні річки Амур. Основні цілющі властивості активних речовин коренів шоломниці – це поліпшення складу крові і гармонізація функціонування судинного русла.
Одночасно виявляються ефекти стихання атеросклеротичного процесу, усунення гіпертонусу, підвищення еластичності судин, нормалізації артеріального тиску. Вплив на діяльність діяльності нервової системи проявляється антідепрессантним ефектом і зняттям напруженості і тривожності, викликаних перевтомою і хронічними стресовими ситуаціями.
Значимо для продовження активної життєдіяльності також антиоксидантну та імуномодулюючу дії біофлавоноїдів Шоломниця Амурського.

Плоди дерези звичайної або ягоди Годжі, використовуються в народній медицині на Сході не одне тисячоліття. Дослідження хімічного складу плодів Дерези виявило, що ці ягоди містять 18 амінокислот, 4 незамінних полісахариду, які більше не присутні ні в одному продукті харчування, фітостерини, вітаміни В1, В2, B6, Е, С і 21 мінерал.
Вітаміну С в Годжі в 500 разів більше ніж в апельсині, а заліза – в 15 разів більше, ніж в шпинаті. Біологічно активні речовини ягоди Гольджі надають загальнозміцнюючу і тонізуючу дію на організм за рахунок відновлення обміну речовин: посилення синтезу білка, зниження рівнів цукру і холестерину в крові, збагачення тканин мікроелементами.
Яскраво проявляється і ноотропні ефект: підвищення розумової працездатності і загального тонусу центральної нервової системи. Здатність продовжувати молодість обумовлена для Годжі високим вмістом природних антиоксидантів.
Додатковим ефектом геропротектоного (омолоджує) дії ягід Годжі є поліпшення і продовження репродуктивного здоров’я чоловіків (підвищення потенції, здатність до вироблення сперматозоїдів) і жінок (зачаття і виношування плоду).

Комплексний ефект Агерон: селективну дію активних речовин біомодуль Агерон проявляється геропротекторні ефектом, зупиняє передчасне старіння, сприяє відновленню здоров’я і продовження періоду активної життєдіяльності.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів БАД, вагітність і годування грудьми.
Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище +25 С.

Відпускається без рецепта.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.